Tvorte spolu s nami svet férovej a otvorenej diskusie!

Aj Tebe prekáža žalostná úroveň diskusie na sociálnych sieťach a narastajúca nenávisť v spoločnosti? Ak áno, poď to riešiť s namiDEMDIS otvárame stážový program pre študentov na pozíciu kurátorov a kurátorky diskusií.

DEMDIS je idea, platforma a komunita, ktorá inovatívnymi metódami nachádza konsenzus v rozhádanej spoločnosti. Spolu s viac ako 30-timi členmi zapájame v spolupráci s mediálnymi partnermi širokú verejnosť do férovej a otvorenej diskusie.

Cieľom je nachádzať zhodu a porozumenie medzi rozhádanými tábormiVýsledky doterajších diskusií nám opakovane dokazujú, že so správnym nástrojom to nebolo nikdy jednoduchšie.

Problémov v spoločnosti je však viac, ako ich stíhame spracovať. Preto rozširujeme naše rady o nových kurátorov a kurátorky diskusií, ktorí by nám pomohli s častejším otváraním celospoločenských tém.

V rámci stáže získaš praktické skúsenosti so spracovaním dôležitých spoločenských tém, s vytváraním konštruktívneho rámca diskusie, s nachádzaním konsenzu a s pochopením nálad v polarizovanej spoločnosti. Okrem toho spoznáš skvelých ľudí, ktorí sa nedokázali už len pasívne prizerať na to, akým smerom sa uberá naša spoločnosť a diskusia v rámci nej.

Náplňou stáže je príprava min. 3 textov k téme, ktorá Ťa zaujíma. Stáž je vhodná pre študentov žurnalistiky, sociológie, politológie, práva, histórie, verejnej politiky, či ekonómie. Bližšie podmienky a trvanie je možné dohodnúť individuálne.

Neváhaj, vyplň formulár a poď s nami tvoriť svet férovej a otvorenej diskusie!

Ďakujeme!

– tím DEMDIS

 

Get 15% off

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.